Програми. Проекти.


Сьогодні особливо гостро встає проблема створення сімейних бібліотек, бібліотек для сімей, де всі її члени можуть підібрати літературу до душі, порадитися з психологом, поділиться з бібліотекарями своїми проблемами, подружитися з іншими сім'ями. Така бібліотека повинна допомогти і дітям і батькам. І це зрозуміло. Адже саме сім'я формує світосприймання людини, спосіб життя і ціннісні орієнтири. 
Виховання інтересу до книги, розвиток навиків книжкової та інформаційної культури, уміння використовувати суспільні фонди будуть успішними тільки за умови тісної взаємодії бібліотеки із сім'єю.
У центрі уваги нашої бібліотеки- філії - сімейне виховання, родина, родинні зв'язки, сімейні традиції.
Наша бібліотека працює за цільовою програмою "Бібліотека - Книга - Родина"
                          Мета програми: 
Виховувати любов і шану до найближчих і найрідніших людей-матері і батька, повагу до землі, праці, любов до України.
Ознайомити користувачів з оберегами українського народу.
Формувати в користувачів почуття обов'язку перед батьками, провідну національну цінність - родинність, сімейні традиції.
Сприяти родині у правовому і соціальному захисті дітей, у прищепленні  родинних традицій, звичаїв і у зв'язку з цим використати наявні можливості бібліотеки для повноцінного розвитку молодого покоління.

Обгрунтування програми:

Україна- це наша родина, тому що основною клітиною нашої нації є саме родина. Спільна українська родина- це творець і зберігач українського народу, культури, моралі. Родина - джерело продовження роду. Мабуть, не випадково наш  герб символізує триєдність- людини, народу, нації. 

Сильна родина, рід, сім'я- міцною буде наша ненька Україна. Тому слід згадати забуті родинні свята, звичаї, щоб відродити їх у наших родинах, бо нам, як ніколи, не вистачає родинного спілкування, підтримки у тяжку хвилину, та й хвилини радості повинні нас єднати.

Програма передбачає:
- формування повного бібліотечного фонду;
- проведення сімейних, правових екологічних заходів для задоволення потреб і запитів читачів;

-фонд відкритого доступу поповнювати новими надходженнями, що може допомогти читачеві в опануванні родинних звичаїв,обрядів тощо;

                           2017 рік
                                2016 рік   




                                               2015 рік




           








Немає коментарів:

Дописати коментар